Немає в наявності 1 750 грн
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Будівельний фен Зеніт "ПРОФІ" ЗФ-2200 Р (849171)
| Тип | професійний |
| Потужність | 2200 Вт |
| Регулювання температури | ступінчаста |
| Максимальна температура | 610 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Максимальний повітряний потік | 550 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 360 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 3 рівні |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Вага | 1.7 кг |
Опис Будівельний фен Зеніт "ПРОФІ" ЗФ-2200 Р (849171)
Тип - професійний, потужність - 2200 Вт, регулювання температури - ступінчаста
Немає в наявності 1 750 грн
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Будівельний фен Зеніт "ПРОФІ" ЗФ-2200 Р (849171)
| Тип | професійний |
| Потужність | 2200 Вт |
| Регулювання температури | ступінчаста |
| Максимальна температура | 610 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Максимальний повітряний потік | 550 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 360 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 3 рівні |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Вага | 1.7 кг |
Опис Будівельний фен Зеніт "ПРОФІ" ЗФ-2200 Р (849171)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше