Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Стійка для клавішних Quik Lok T10 BK (19750)
| Тип стійки | х-подібна |
| Матеріал стійки | метал |
| Максимальне навантаження | 72 кг |
| Розміри | 57 x 82 x 46.5 см (розкладений); 8 x 97.5 x 46.5 см (складений) |
| Вага | 3.8 кг |
| Колір | чорний |
| Країна-виробник | Італія |
| Виробник | Quik Lok |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Стійка для клавішних Quik Lok T10 BK (19750)
QUIK LOK T10 BK - проста і надійна стійка для клавішних інструментів від італійського виробника музичних аксесуарів QUIK LOK.
Дана модель характеризується повнорозмірною конструкцією, має великий діапазон настройки висоти і може використовуватися людьми, практично будь-якого зросту.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Стійка для клавішних Quik Lok T10 BK (19750)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Стійка для клавішних Quik Lok T10 BK (19750)
| Тип стійки | х-подібна |
| Матеріал стійки | метал |
| Максимальне навантаження | 72 кг |
| Розміри | 57 x 82 x 46.5 см (розкладений); 8 x 97.5 x 46.5 см (складений) |
| Вага | 3.8 кг |
| Колір | чорний |
| Країна-виробник | Італія |
| Виробник | Quik Lok |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Стійка для клавішних Quik Lok T10 BK (19750)
QUIK LOK T10 BK - проста і надійна стійка для клавішних інструментів від італійського виробника музичних аксесуарів QUIK LOK.
Дана модель характеризується повнорозмірною конструкцією, має великий діапазон настройки висоти і може використовуватися людьми, практично будь-якого зросту.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше