Столовий сервіз Luminarc Diwali Бірюзовий 18 предметів (P2963)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Столовий сервіз Luminarc Diwali Бірюзовий 18 предметів (P2963)
| Кількість персон | 6 |
| Серія | Diwali |
| Кількість предметів | 18 |
| Матеріал | скло |
| Рекомендації щодо миття та чищення | можна мити в посудомийній машині |
| Склад сервізу | десертна тарілка – 6 шт., обідня тарілка – 6 шт., супова тарілка – 6 шт. |
| Додатково | підходить для НВЧ |
| Діаметр десертної тарілки | 19 см |
| Діаметр обідньої тарілки | 25 см |
| Діаметр супової тарілки | 20 см |
Опис Столовий сервіз Luminarc Diwali Бірюзовий 18 предметів (P2963)
Сервіз столовий Luminarc Diwali Light 18 предметів (P2963)
- Кількість персон: 6.
- Матеріал: скло.
Комплектація сервізу:
- Тарілка обідня бірюзова 6 шт. (25 см)
- Тарілка глибока бірюзова 6 шт. (20 см)
- Тарілка десертна бірюзова 6 шт. (19 см)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Столовий сервіз Luminarc Diwali Бірюзовий 18 предметів (P2963)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Столовий сервіз Luminarc Diwali Бірюзовий 18 предметів (P2963)
| Кількість персон | 6 |
| Серія | Diwali |
| Кількість предметів | 18 |
| Матеріал | скло |
| Рекомендації щодо миття та чищення | можна мити в посудомийній машині |
| Склад сервізу | десертна тарілка – 6 шт., обідня тарілка – 6 шт., супова тарілка – 6 шт. |
| Додатково | підходить для НВЧ |
| Діаметр десертної тарілки | 19 см |
| Діаметр обідньої тарілки | 25 см |
| Діаметр супової тарілки | 20 см |
Опис Столовий сервіз Luminarc Diwali Бірюзовий 18 предметів (P2963)
Сервіз столовий Luminarc Diwali Light 18 предметів (P2963)
- Кількість персон: 6.
- Матеріал: скло.
Комплектація сервізу:
- Тарілка обідня бірюзова 6 шт. (25 см)
- Тарілка глибока бірюзова 6 шт. (20 см)
- Тарілка десертна бірюзова 6 шт. (19 см)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше