Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Степпер HSF S032
| Тип | домашній |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Система навантаження | гідравлічна |
| Індикація | калорії, кроки/хв, рахунок степів, скан, час |
| Особливості | РК монітор |
| Розміри | 43 х 39 х 22 см |
| Вага | 7 кг |
| Виробник | HSF |
| Штрихкод | 2000002271147 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Степпер HSF S032
Гідравлічна система навантаження
Великі педалі-платформи, що імітують рух твістер, пов'язані тросовою системою.
Спеціальний важіль регулювання рівня навантаження
Комп'ютер: РК монітор
Функції: рахунок степів, час, кількість кроків за хвилину, калорії, скан.
Габарити (довжина, ширина, висота): 43*39*22 см
Вага тренажера (нетто/брутто): 7/8кг
Максимальна вага користувача: 100 кг
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Степпер HSF S032
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Степпер HSF S032
| Тип | домашній |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Система навантаження | гідравлічна |
| Індикація | калорії, кроки/хв, рахунок степів, скан, час |
| Особливості | РК монітор |
| Розміри | 43 х 39 х 22 см |
| Вага | 7 кг |
| Виробник | HSF |
| Штрихкод | 2000002271147 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Степпер HSF S032
Гідравлічна система навантаження
Великі педалі-платформи, що імітують рух твістер, пов'язані тросовою системою.
Спеціальний важіль регулювання рівня навантаження
Комп'ютер: РК монітор
Функції: рахунок степів, час, кількість кроків за хвилину, калорії, скан.
Габарити (довжина, ширина, висота): 43*39*22 см
Вага тренажера (нетто/брутто): 7/8кг
Максимальна вага користувача: 100 кг
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше