Характеристики Дитячий стелаж Mealux Raffo Yellow (KD-E042 Yellow)
| Матеріал | пластик |
| Габарити коробки | 117 х 48 х 17 см |
| Кількість полиць | 6 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Висота | 180 см |
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 90 см |
| Вага | 7 кг |
| Особливості | виготовлений з екологічно чистих та безпечних матеріалів, закруглені кути — для підвищеної безпеки дитини під час використання, легка збірка |
| Колір | жовтий |
Опис Дитячий стелаж Mealux Raffo Yellow (KD-E042 Yellow)
Призначений для зберігання книг, іграшок та навчальних матеріалів.
Простий сучасний дизайн – добре пасує до дитячого інтер’єру.
По конструкції – міцні полиці в пакуванні, самостійна збірка за інструкцією (надається).
Характеристики Дитячий стелаж Mealux Raffo Yellow (KD-E042 Yellow)
| Матеріал | пластик |
| Габарити коробки | 117 х 48 х 17 см |
| Кількість полиць | 6 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Висота | 180 см |
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 90 см |
| Вага | 7 кг |
| Особливості | виготовлений з екологічно чистих та безпечних матеріалів, закруглені кути — для підвищеної безпеки дитини під час використання, легка збірка |
| Колір | жовтий |
Опис Дитячий стелаж Mealux Raffo Yellow (KD-E042 Yellow)
Призначений для зберігання книг, іграшок та навчальних матеріалів.
Простий сучасний дизайн – добре пасує до дитячого інтер’єру.
По конструкції – міцні полиці в пакуванні, самостійна збірка за інструкцією (надається).
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше