Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дитячий стелаж Mealux Master Chef White (KD-E154 White)
| Матеріал | пластик |
| Габарити коробки | 110 х 46 х 44.5 см |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 143 см |
| Вага | 19 кг |
| Особливості | виготовлений з екологічно чистих та безпечних матеріалів, легка збірка |
| Колір | білий |
| Виробник | Mealux |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Дитячий стелаж Mealux Master Chef White (KD-E154 White)
Компактний, але місткий дизайн із держателем полиць для книг, іграшок та посуду.
Виконує функцію "дитячої кухні", що розвиває творчість і гру.
Сучасний стиль гармонійно вписується в інтер’єр.
Простота збірки за інструкцією (посилання в комплекті упаковки)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дитячий стелаж Mealux Master Chef White (KD-E154 White)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дитячий стелаж Mealux Master Chef White (KD-E154 White)
| Матеріал | пластик |
| Габарити коробки | 110 х 46 х 44.5 см |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 143 см |
| Вага | 19 кг |
| Особливості | виготовлений з екологічно чистих та безпечних матеріалів, легка збірка |
| Колір | білий |
| Виробник | Mealux |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Дитячий стелаж Mealux Master Chef White (KD-E154 White)
Компактний, але місткий дизайн із держателем полиць для книг, іграшок та посуду.
Виконує функцію "дитячої кухні", що розвиває творчість і гру.
Сучасний стиль гармонійно вписується в інтер’єр.
Простота збірки за інструкцією (посилання в комплекті упаковки)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше