пластик, 3, 6, білий
Знятий з виробництва
Характеристики Дитячий стелаж Mealux Crato White (KD-E051 White)
| Матеріал | пластик |
| Габарити коробки | 77 х 45 х 39 см |
| Кількість полиць | 3 |
| Кількість ящиків | 6 |
| Вага | 11.5 кг |
| Особливості | виготовлений з екологічно чистих та безпечних матеріалів, легка збірка |
| Колір | білий |
| Виробник | Mealux |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Дитячий стелаж Mealux Crato White (KD-E051 White)
Дитячий стелаж Mealux — стильний та функціональний меблевий елемент для дитячої кімнати, виконаний у білому кольорі, що гармонійно впишеться у будь-який інтер’єр. Стелаж виготовлений із високоякісних матеріалів, які гарантують міцність і довговічність експлуатації. Має кілька відкритих полиць різного розміру, що дозволяє зручно зберігати книги, іграшки та інші дитячі речі, сприяючи розвитку організованості у малюка.
пластик, 3, 6, білий
Знятий з виробництва
Характеристики Дитячий стелаж Mealux Crato White (KD-E051 White)
| Матеріал | пластик |
| Габарити коробки | 77 х 45 х 39 см |
| Кількість полиць | 3 |
| Кількість ящиків | 6 |
| Вага | 11.5 кг |
| Особливості | виготовлений з екологічно чистих та безпечних матеріалів, легка збірка |
| Колір | білий |
| Виробник | Mealux |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Дитячий стелаж Mealux Crato White (KD-E051 White)
Дитячий стелаж Mealux — стильний та функціональний меблевий елемент для дитячої кімнати, виконаний у білому кольорі, що гармонійно впишеться у будь-який інтер’єр. Стелаж виготовлений із високоякісних матеріалів, які гарантують міцність і довговічність експлуатації. Має кілька відкритих полиць різного розміру, що дозволяє зручно зберігати книги, іграшки та інші дитячі речі, сприяючи розвитку організованості у малюка.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше