Склянка Chef & Sommelier серія "Lima" 400 мл (L8110)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Склянка Chef & Sommelier серія "Lima" 400 мл (L8110)
| Серія | Lima |
| Призначення | для безалкогольних напоїв, для коктейлів, для слабоалкогольних напоїв |
| Об'єм | 400 мл |
| Матеріал | скло |
| Особливості | з подвійним дном |
| Додатково | можна мити в посудомийній машині |
| Діаметр | 7.7 см |
| Висота | 13.3 см |
| Колір | прозорий |
| Виробник | Chef & Sommelier |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Склянка Chef & Sommelier серія "Lima" 400 мл (L8110)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Склянка Chef & Sommelier серія "Lima" 400 мл (L8110)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Склянка Chef & Sommelier серія "Lima" 400 мл (L8110)
| Серія | Lima |
| Призначення | для безалкогольних напоїв, для коктейлів, для слабоалкогольних напоїв |
| Об'єм | 400 мл |
| Матеріал | скло |
| Особливості | з подвійним дном |
| Додатково | можна мити в посудомийній машині |
| Діаметр | 7.7 см |
| Висота | 13.3 см |
| Колір | прозорий |
| Виробник | Chef & Sommelier |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Склянка Chef & Sommelier серія "Lima" 400 мл (L8110)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше