Спосіб установки - підлоговий, потужність, Вт - 1600 Вт, потужність, ВА - 2000 VA, мінімальна вхідна напруга, В - 100V, максимальна вхідна напруга, В - 280 В, точність стабілізації - 8%, підключення до мережі 220В - вилка, кількість розеток - 2, відображення значень вхідного/вихідного напруг - цифровий індикатор
Знятий з виробництва
Вибір ITBOX
Топ продажів
Характеристики Стабілізатор Sven AVR-2000 LCD
| Спосіб установки | підлоговий |
| Тип | релейний |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Потужність, ВА | 2000 VA |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 100V |
| Максимальна вхідна напруга, В | 280 В |
| Точність стабілізації | 8% |
| Вихідні роз'єми | 2 × CEE7/4 |
| Підключення до мережі 220В | вилка |
| Кількість розеток | 2 |
Опис Стабілізатор Sven AVR-2000 LCD
SVEN AVR-2000 LCD. Стабілізатор напруги серії SVEN AVR призначений для корекції мережевого живлення в умовах стабільно зниженого або завищеного напруги. Розширений діапазон вхідної напруги - 100-280 В дозволяє працювати пристрою в умовах критичного стану енергопостачання. Стабілізатор оснащений захистом від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перенапруги і заниженого напруги.
Спосіб установки - підлоговий, потужність, Вт - 1600 Вт, потужність, ВА - 2000 VA, мінімальна вхідна напруга, В - 100V, максимальна вхідна напруга, В - 280 В, точність стабілізації - 8%, підключення до мережі 220В - вилка, кількість розеток - 2, відображення значень вхідного/вихідного напруг - цифровий індикатор
Знятий з виробництва
Вибір ITBOX
Топ продажів
Характеристики Стабілізатор Sven AVR-2000 LCD
| Спосіб установки | підлоговий |
| Тип | релейний |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Потужність, ВА | 2000 VA |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 100V |
| Максимальна вхідна напруга, В | 280 В |
| Точність стабілізації | 8% |
| Вихідні роз'єми | 2 × CEE7/4 |
| Підключення до мережі 220В | вилка |
| Кількість розеток | 2 |
Опис Стабілізатор Sven AVR-2000 LCD
SVEN AVR-2000 LCD. Стабілізатор напруги серії SVEN AVR призначений для корекції мережевого живлення в умовах стабільно зниженого або завищеного напруги. Розширений діапазон вхідної напруги - 100-280 В дозволяє працювати пристрою в умовах критичного стану енергопостачання. Стабілізатор оснащений захистом від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перенапруги і заниженого напруги.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації