Спальний мішок Tramp Shypit 500XL Left Olive (UTRS-062L-L)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Спальний мішок Tramp Shypit 500XL Left Olive (UTRS-062L-L)
| Вид | ковдра |
| Вікова група | дорослих |
| Сезон | весна - осінь |
| Блискавка | ліва |
| Зовнішній матеріал | polyester |
| Внутрішній матеріал | поліестер 210T |
| Температура мінімальна | -10 °C |
| Температура комфорта | -5 °C |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 100 см |
Опис Спальний мішок Tramp Shypit 500XL Left Olive (UTRS-062L-L)
Відмінне рішення для військових.
Модель поєднує комфорт і універсальність використання. Спальник для тих хто вважає за краще ночувати затишно і на скуто. У мирний час призначений для кемпінгу, риболовлі, полювання подорожей та навіть домашнього використання у повсякденному житті.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Спальний мішок Tramp Shypit 500XL Left Olive (UTRS-062L-L)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Спальний мішок Tramp Shypit 500XL Left Olive (UTRS-062L-L)
| Вид | ковдра |
| Вікова група | дорослих |
| Сезон | весна - осінь |
| Блискавка | ліва |
| Зовнішній матеріал | polyester |
| Внутрішній матеріал | поліестер 210T |
| Температура мінімальна | -10 °C |
| Температура комфорта | -5 °C |
| Довжина | 220 см |
| Ширина | 100 см |
Опис Спальний мішок Tramp Shypit 500XL Left Olive (UTRS-062L-L)
Відмінне рішення для військових.
Модель поєднує комфорт і універсальність використання. Спальник для тих хто вважає за краще ночувати затишно і на скуто. У мирний час призначений для кемпінгу, риболовлі, полювання подорожей та навіть домашнього використання у повсякденному житті.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше