Спальний мішок Tramp Shypit 500 Right Olive (UTRS-062R-R)
код: U1038243
ковдра, зима, блискавка - права, ProLite Extrafil Q4, Min/Comf/Max - -5/-10/-15, 220 х 80 см, 2.3 г, хакі
продавець: ФОП (без ПДВ)
2 959 грн
+3 дні
Характеристики Спальний мішок Tramp Shypit 500 Right Olive (UTRS-062R-R)
| Вид | ковдра |
| Вікова група | дорослих |
| Сезон | зима |
| Блискавка | права |
| Зовнішній матеріал | polyester 210t dobby 70d ripstop |
| Внутрішній матеріал | поліестер 210T |
| Наповнювач | ProLite Extrafil Q4 |
| Температура екстриму | -15 °C |
| Температура мінімальна | -5 °C |
| Температура комфорта | -5 °C |
Опис Спальний мішок Tramp Shypit 500 Right Olive (UTRS-062R-R)
Модель поєднує комфорт та універсальність використання. Спальник для тих хто воліє ночувати затишно і скуто. У мирний час призначений для кемпінгу, риболовлі, полювання подорожей та навіть домашнього використання у повсякденному житті.
ковдра, зима, блискавка - права, ProLite Extrafil Q4, Min/Comf/Max - -5/-10/-15, 220 х 80 см, 2.3 г, хакі
продавець: ФОП (без ПДВ)
2 959 грн
+3 дні
Доставка Спальний мішок Tramp Shypit 500 Right Olive (UTRS-062R-R)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Спальний мішок Tramp Shypit 500 Right Olive (UTRS-062R-R)
| Вид | ковдра |
| Вікова група | дорослих |
| Сезон | зима |
| Блискавка | права |
| Зовнішній матеріал | polyester 210t dobby 70d ripstop |
| Внутрішній матеріал | поліестер 210T |
| Наповнювач | ProLite Extrafil Q4 |
| Температура екстриму | -15 °C |
| Температура мінімальна | -5 °C |
| Температура комфорта | -5 °C |
Опис Спальний мішок Tramp Shypit 500 Right Olive (UTRS-062R-R)
Модель поєднує комфорт та універсальність використання. Спальник для тих хто воліє ночувати затишно і скуто. У мирний час призначений для кемпінгу, риболовлі, полювання подорожей та навіть домашнього використання у повсякденному житті.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше