ковдра, літо, блискавка - двостороння, холофайбер, Min/Comf/Max - 0/+18, 190 х 75 см, 1 кг, червоний, сірий
+ 29 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
850 грн
+3 дні
Характеристики Спальний мішок Solex 82253
| Вид | ковдра |
| Вікова група | дорослих |
| Сезон | літо |
| Блискавка | двостороння |
| Зовнішній матеріал | полієстер 190T |
| Внутрішній матеріал | полієстер 190T |
| Наповнювач | холофайбер |
| Щільність утеплювача | 200 г/м2 |
| Температура мінімальна | 0 °C |
| Температура максимальна | +18 °C |
Опис Спальний мішок Solex 82253
ковдра, літо, блискавка - двостороння, холофайбер, Min/Comf/Max - 0/+18, 190 х 75 см, 1 кг, червоний, сірий
+ 29 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
850 грн
+3 дні
Доставка Спальний мішок Solex 82253
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Спальний мішок Solex 82253
| Вид | ковдра |
| Вікова група | дорослих |
| Сезон | літо |
| Блискавка | двостороння |
| Зовнішній матеріал | полієстер 190T |
| Внутрішній матеріал | полієстер 190T |
| Наповнювач | холофайбер |
| Щільність утеплювача | 200 г/м2 |
| Температура мінімальна | 0 °C |
| Температура максимальна | +18 °C |
Опис Спальний мішок Solex 82253
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Спальний мішок Solex 82253