Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сотейник Kela Stella Nova 28 см (12227)
| Серія | Stella Nova |
| Форма | кругла |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | скло |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити |
| Діаметр | 28 см |
| Висота борту | 8 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
Опис Сотейник Kela Stella Nova 28 см (12227)
Сотейник Kela Stella Nova 12227 виготовлений із алюмінію. Потовщене дно для швидкого та економічного приготування. Сотейник дозволяє готувати великий обсяг їжі, запобігаючи розбризкуванню.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сотейник Kela Stella Nova 28 см (12227)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сотейник Kela Stella Nova 28 см (12227)
| Серія | Stella Nova |
| Форма | кругла |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | скло |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити |
| Діаметр | 28 см |
| Висота борту | 8 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
Опис Сотейник Kela Stella Nova 28 см (12227)
Сотейник Kela Stella Nova 12227 виготовлений із алюмінію. Потовщене дно для швидкого та економічного приготування. Сотейник дозволяє готувати великий обсяг їжі, запобігаючи розбризкуванню.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше