Тип - відцентрова, потужність - 1400 Вт, об'єм резервуару для жмиху - 3.5 л, об'єм резервуару для соку - 1 л, вага - 4.3 кг, Колір - чорний
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Соковижималка Zelmer 496 Symbio Black (ZJE1700BUA)
| Тип | відцентрова |
| Потужність | 1400 Вт |
| Об'єм резервуару для жмиху | 3.5 л |
| Об'єм резервуару для соку | 1 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Захисне блокування | так |
| Особливості | нековзні ніжки, широкий жолоб для завантаження |
| Вага | 4.3 кг |
| Колір | чорний |
Опис Соковижималка Zelmer 496 Symbio Black (ZJE1700BUA)
Сучасна соковижималка ZELMER 496 виконана з високоякісної нержавіючої сталі і міцного пластику. Дозволяє витискати сік з цілих плодів, не очищаючи їх від шкірки. Практична для будь-якої кухні - за 1 хвилину можна приготувати 1 літр свіжого соку. Це двошвидкісний соковижималка з функцією турбо і контейнером для соку з пеносепаратором.
Тип - відцентрова, потужність - 1400 Вт, об'єм резервуару для жмиху - 3.5 л, об'єм резервуару для соку - 1 л, вага - 4.3 кг, Колір - чорний
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Соковижималка Zelmer 496 Symbio Black (ZJE1700BUA)
| Тип | відцентрова |
| Потужність | 1400 Вт |
| Об'єм резервуару для жмиху | 3.5 л |
| Об'єм резервуару для соку | 1 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Захисне блокування | так |
| Особливості | нековзні ніжки, широкий жолоб для завантаження |
| Вага | 4.3 кг |
| Колір | чорний |
Опис Соковижималка Zelmer 496 Symbio Black (ZJE1700BUA)
Сучасна соковижималка ZELMER 496 виконана з високоякісної нержавіючої сталі і міцного пластику. Дозволяє витискати сік з цілих плодів, не очищаючи їх від шкірки. Практична для будь-якої кухні - за 1 хвилину можна приготувати 1 літр свіжого соку. Це двошвидкісний соковижималка з функцією турбо і контейнером для соку з пеносепаратором.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації