Тип - відцентрова, потужність - 250 Вт, об'єм резервуару для жмиху - 0,8 л, вага - 1,5 кг, Колір - білий, салатовий
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Соковижималка Zelmer 377 Symbio
| Тип | відцентрова |
| Потужність | 250 Вт |
| Об'єм резервуару для жмиху | 0,8 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Захисне блокування | так |
| Особливості | автоматичне викидання м'якоті, нековзні ніжки, система прямої подачі соку |
| Вага | 1,5 кг |
| Колір | білий, салатовий |
| Виробник | Zelmer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Соковижималка Zelmer 377 Symbio
Компактна соковижималка Zelmer 377 Symbio оснащена вбудованим контейнер для макухи. Невелика кількість частин для миття робить її зручною у використанні.
Фільтр з нержавіючої сталі і замок на кришці роблять Zelmer 377 довговічною і практичною.
Потужність 250 Вт
Фільтр з нержавіючої сталі
Вбудований контейнер для макухи
Надійний замок безпеки
Прозора кришка
Фільтр з нержавіючої сталі і замок на кришці роблять Zelmer 377 довговічною і практичною.
Потужність 250 Вт
Фільтр з нержавіючої сталі
Вбудований контейнер для макухи
Надійний замок безпеки
Прозора кришка
Тип - відцентрова, потужність - 250 Вт, об'єм резервуару для жмиху - 0,8 л, вага - 1,5 кг, Колір - білий, салатовий
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Соковижималка Zelmer 377 Symbio
| Тип | відцентрова |
| Потужність | 250 Вт |
| Об'єм резервуару для жмиху | 0,8 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Захисне блокування | так |
| Особливості | автоматичне викидання м'якоті, нековзні ніжки, система прямої подачі соку |
| Вага | 1,5 кг |
| Колір | білий, салатовий |
| Виробник | Zelmer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Соковижималка Zelmer 377 Symbio
Компактна соковижималка Zelmer 377 Symbio оснащена вбудованим контейнер для макухи. Невелика кількість частин для миття робить її зручною у використанні.
Фільтр з нержавіючої сталі і замок на кришці роблять Zelmer 377 довговічною і практичною.
Потужність 250 Вт
Фільтр з нержавіючої сталі
Вбудований контейнер для макухи
Надійний замок безпеки
Прозора кришка
Фільтр з нержавіючої сталі і замок на кришці роблять Zelmer 377 довговічною і практичною.
Потужність 250 Вт
Фільтр з нержавіючої сталі
Вбудований контейнер для макухи
Надійний замок безпеки
Прозора кришка
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації