Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Соковижималка Ufesa LC5050 ACTIVA (71104430)
| Тип | відцентрова |
| Потужність | 350 Вт |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Антикрапельна система | так |
| Особливості | нековзні ніжки, широкий жолоб для завантаження |
| Габарити | 30.3 х 22.5 х 22.5 см |
| Вага | 2.09 кг |
| Колір | білий, червоний |
| Виробник | Ufesa |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Соковижималка Ufesa LC5050 ACTIVA (71104430)
Маленький і зручний, LC5050 потужністю 350 Вт має компактний корпус із харчовим отвором розміру XL. Змішуйте улюблені страви безпечно та ефективно завдяки його ефективній роботі та функції безпеки, яка запобігає ввімкненню блендера, якщо його частини встановлені неправильно.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Соковижималка Ufesa LC5050 ACTIVA (71104430)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Соковижималка Ufesa LC5050 ACTIVA (71104430)
| Тип | відцентрова |
| Потужність | 350 Вт |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Антикрапельна система | так |
| Особливості | нековзні ніжки, широкий жолоб для завантаження |
| Габарити | 30.3 х 22.5 х 22.5 см |
| Вага | 2.09 кг |
| Колір | білий, червоний |
| Виробник | Ufesa |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Соковижималка Ufesa LC5050 ACTIVA (71104430)
Маленький і зручний, LC5050 потужністю 350 Вт має компактний корпус із харчовим отвором розміру XL. Змішуйте улюблені страви безпечно та ефективно завдяки його ефективній роботі та функції безпеки, яка запобігає ввімкненню блендера, якщо його частини встановлені неправильно.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше