Тип - для цитрусових (цитрус-прес), потужність - 25 Вт, об'єм резервуару для соку - 0.7 л, вага - 0.59 кг, Колір - червоний
Характеристики Соковижималка Ufesa EX4936 ACTIVA (71204620)
| Тип | для цитрусових (цитрус-прес) |
| Потужність | 25 Вт |
| Об'єм резервуару для соку | 0.7 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | гумові ніжки |
| Вага | 0.59 кг |
| Колір | червоний |
| Виробник | Ufesa |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Соковижималка Ufesa EX4936 ACTIVA (71204620)
Комплектація:
соковитискач, 2 змінні конуси, інструкція
Тип - для цитрусових (цитрус-прес), потужність - 25 Вт, об'єм резервуару для соку - 0.7 л, вага - 0.59 кг, Колір - червоний
Немає в наявності 1 147 грн
Характеристики Соковижималка Ufesa EX4936 ACTIVA (71204620)
| Тип | для цитрусових (цитрус-прес) |
| Потужність | 25 Вт |
| Об'єм резервуару для соку | 0.7 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | гумові ніжки |
| Вага | 0.59 кг |
| Колір | червоний |
| Виробник | Ufesa |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Соковижималка Ufesa EX4936 ACTIVA (71204620)
Комплектація:
соковитискач, 2 змінні конуси, інструкція
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше