для кухні, двовентильний, врізний, силумін, поворотний, Довжина виливу - 17.5 см, Підключення - 1/2", Колір - сріблястий, Німеччина
Характеристики Змішувач Kroner Rhein-C033
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | двовентильний |
| Комплект поставки | змішувач, кріпильний елемент, шланги підведення води |
| Тип монтажу | врізний |
| Матеріал корпуса | силумін |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 17.5 см |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Додаткові характеристики | аератор, керамічний кран-букса, тип кріплення: гайка |
| Вага | 0.99 кг |
Опис Змішувач Kroner Rhein-C033
Двовентильний врізний кухонний змішувач (KRM) Rhein-C033 від Kroner виготовлений із силуміну з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив завдовжки 16.8 см і встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкої шлангової проводини під діаметр 1/2".
для кухні, двовентильний, врізний, силумін, поворотний, Довжина виливу - 17.5 см, Підключення - 1/2", Колір - сріблястий, Німеччина
Немає в наявності 966 грн
Аналог
Аналог
Характеристики Змішувач Kroner Rhein-C033
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | двовентильний |
| Комплект поставки | змішувач, кріпильний елемент, шланги підведення води |
| Тип монтажу | врізний |
| Матеріал корпуса | силумін |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 17.5 см |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
| Додаткові характеристики | аератор, керамічний кран-букса, тип кріплення: гайка |
| Вага | 0.99 кг |
Опис Змішувач Kroner Rhein-C033
Двовентильний врізний кухонний змішувач (KRM) Rhein-C033 від Kroner виготовлений із силуміну з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив завдовжки 16.8 см і встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучкої шлангової проводини під діаметр 1/2".
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше