для кухні, одноважільний, врізний, нержавіюча сталь, поворотний, Довжина виливу - 23 см, Колір - білий, Німеччина
Характеристики Змішувач Kroner Klassisch-ESG03815WHI (CV027935)
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Комплект поставки | змішувач, кріплення, шланги підведення води |
| Тип монтажу | врізний |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 23 см |
| Посадковий діаметр змішувача | 35 мм |
| Висота змішувача | 500 мм |
Опис Змішувач Kroner Klassisch-ESG03815WHI (CV027935)
- Сучасний та функціональний змішувач ідеально заповнить простір вашої кухні, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд та естетику інтер'єру.
- Висока якість матеріалів забезпечує захист від корозії і потьмяніння, а також довговічність і надійність виробу.
Комплектація:
Змішувач, гнучка підводка, кріплення, інструкція.
для кухні, одноважільний, врізний, нержавіюча сталь, поворотний, Довжина виливу - 23 см, Колір - білий, Німеччина
Немає в наявності 3 542 грн
Характеристики Змішувач Kroner Klassisch-ESG03815WHI (CV027935)
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Комплект поставки | змішувач, кріплення, шланги підведення води |
| Тип монтажу | врізний |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 23 см |
| Посадковий діаметр змішувача | 35 мм |
| Висота змішувача | 500 мм |
Опис Змішувач Kroner Klassisch-ESG03815WHI (CV027935)
- Сучасний та функціональний змішувач ідеально заповнить простір вашої кухні, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд та естетику інтер'єру.
- Висока якість матеріалів забезпечує захист від корозії і потьмяніння, а також довговічність і надійність виробу.
Комплектація:
Змішувач, гнучка підводка, кріплення, інструкція.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше