Характеристики Змішувач Kroner Klassisch-ESG03815BLK (CV027933)
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Комплект поставки | змішувач, кріплення |
| Тип монтажу | врізний |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 23 см |
| Посадковий діаметр змішувача | 35 мм |
| Керамічний картридж | є |
Опис Змішувач Kroner Klassisch-ESG03815BLK (CV027933)
Одноважільний врізний кухонний змішувач із можливістю під'єднання до фільтра (KRP) Edelstahl Klassisch-ESG03815BLK від Kroner виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі з покриттям нікельованого кольору і має поворотний силіконовий вилив чорного кольору з виносом 23 см.
Змішувач обладнується окремим вентилем для подавання фільтрованої води та встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучких шлангів із діаметром під'єднання 1/2".
Характеристики Змішувач Kroner Klassisch-ESG03815BLK (CV027933)
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Комплект поставки | змішувач, кріплення |
| Тип монтажу | врізний |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 23 см |
| Посадковий діаметр змішувача | 35 мм |
| Керамічний картридж | є |
Опис Змішувач Kroner Klassisch-ESG03815BLK (CV027933)
Одноважільний врізний кухонний змішувач із можливістю під'єднання до фільтра (KRP) Edelstahl Klassisch-ESG03815BLK від Kroner виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі з покриттям нікельованого кольору і має поворотний силіконовий вилив чорного кольору з виносом 23 см.
Змішувач обладнується окремим вентилем для подавання фільтрованої води та встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучких шлангів із діаметром під'єднання 1/2".
Дізнатися детальніше