для кухні, двовентильний, настінний, латунь, поворотний, Довжина виливу - 22 см, Колір - сірий, Німеччина
Характеристики Змішувач Kroner Hamburg-C040
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | двовентильний |
| Комплект поставки | s-подібні ексцентрики, змішувач |
| Тип монтажу | настінний |
| Матеріал корпуса | латунь |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 22 см |
| Додаткові характеристики | аератор, керамічний кран-букса, монтаж на 2 отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання під діаметр 1/2" |
| Висота змішувача | 28.5 см |
| Вага | 0.77 кг |
Опис Змішувач Kroner Hamburg-C040
Двовентильний настінний кухонний змішувач (KRP) Hamburg-C040 від Kroner виготовлений із високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив завдовжки 22 см і встановлюється на два отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання під діаметр 1/2".
для кухні, двовентильний, настінний, латунь, поворотний, Довжина виливу - 22 см, Колір - сірий, Німеччина
Немає в наявності 1 380 грн
Характеристики Змішувач Kroner Hamburg-C040
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | двовентильний |
| Комплект поставки | s-подібні ексцентрики, змішувач |
| Тип монтажу | настінний |
| Матеріал корпуса | латунь |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 22 см |
| Додаткові характеристики | аератор, керамічний кран-букса, монтаж на 2 отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання під діаметр 1/2" |
| Висота змішувача | 28.5 см |
| Вага | 0.77 кг |
Опис Змішувач Kroner Hamburg-C040
Двовентильний настінний кухонний змішувач (KRP) Hamburg-C040 від Kroner виготовлений із високоякісної латуні з покриттям блискучого кольору, має поворотний вилив завдовжки 22 см і встановлюється на два отвори за допомогою ексцентрикового з'єднання під діаметр 1/2".
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше