Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Скатертина Прованс CUPCAKE violet 180х136 (035619)
| Форма | прямокутна |
| Розміри | 135 x 180 см |
| Матеріал | бавовна, поліестер |
| Декорування | кухонна тематика |
| Особливості матеріалу | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Додаткові характеристики | можна гладити iз зворотного боку |
| Рекомендації щодо догляду | прати за температури 40 °C |
| Колір | різнобарвний |
| Виробник | Прованс |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Скатертина Прованс CUPCAKE violet 180х136 (035619)
Скатертина Прованс CUPCAKE violet — це яскравий і стильний аксесуар для вашого столу, який допоможе створити атмосферу затишку і гармонії на кухні або в їдальні. Її оригінальний дизайн з принтом у вигляді кексів у фіолетових тонах додає грайливого настрою та робить інтер'єр більш живим.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Скатертина Прованс CUPCAKE violet 180х136 (035619)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Скатертина Прованс CUPCAKE violet 180х136 (035619)
| Форма | прямокутна |
| Розміри | 135 x 180 см |
| Матеріал | бавовна, поліестер |
| Декорування | кухонна тематика |
| Особливості матеріалу | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Додаткові характеристики | можна гладити iз зворотного боку |
| Рекомендації щодо догляду | прати за температури 40 °C |
| Колір | різнобарвний |
| Виробник | Прованс |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Скатертина Прованс CUPCAKE violet 180х136 (035619)
Скатертина Прованс CUPCAKE violet — це яскравий і стильний аксесуар для вашого столу, який допоможе створити атмосферу затишку і гармонії на кухні або в їдальні. Її оригінальний дизайн з принтом у вигляді кексів у фіолетових тонах додає грайливого настрою та робить інтер'єр більш живим.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше