Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сендвічниця Gorenje SM701GCB
| Потужність | 700 Вт |
| Кількість відділень | 1 |
| Антипригарне покриття | так |
| Знімні форми | не має |
| Ручка, що не нагрівається | так |
| Захист від перегріву | так |
| Індикатор нагріву | так |
| Індикатор роботи | так |
| Додаткові функції | приготування грилю, приготування паніні-гриль, приготування сендвічів |
| Розміри | 228 х 227 х 95 мм |
Опис Сендвічниця Gorenje SM701GCB
Сендвічниця Gorenje SM 701 GCB (SM701GCB)
Бутербродниця Gorenje SM 701 GCB являє собою кухонний міні-гриль, який можна використовувати для приготування гарячих бутербродів.
Вона оснащена жарочними алюмінієвими пластинами зі спеціальним антипригарним покриттям, що гарантує приємний вигляд готових страв.
Спеціальне покриття не дає їжі пригорати до поверхні жарочних пластин.
Ви можете бути впевнені, що страви будуть добре виглядати.
Після охолодження пластин їх можна легко очищати, протираючи бавовняною тканиною.
В основу електроприладу вбудовано пристосування для змотування шнура.
Тепер при зберіганні мережевий шнур не буде створювати незручностей.
Стандартний нагрівальний елемент забезпечить високу швидкість готування.
Вбудований індикатор температури дозволяє контролювати процес готування.
Бутербродниця виконана на прогумованій нековзній підставі.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сендвічниця Gorenje SM701GCB
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сендвічниця Gorenje SM701GCB
| Потужність | 700 Вт |
| Кількість відділень | 1 |
| Антипригарне покриття | так |
| Знімні форми | не має |
| Ручка, що не нагрівається | так |
| Захист від перегріву | так |
| Індикатор нагріву | так |
| Індикатор роботи | так |
| Додаткові функції | приготування грилю, приготування паніні-гриль, приготування сендвічів |
| Розміри | 228 х 227 х 95 мм |
Опис Сендвічниця Gorenje SM701GCB
Сендвічниця Gorenje SM 701 GCB (SM701GCB)
Бутербродниця Gorenje SM 701 GCB являє собою кухонний міні-гриль, який можна використовувати для приготування гарячих бутербродів.
Вона оснащена жарочними алюмінієвими пластинами зі спеціальним антипригарним покриттям, що гарантує приємний вигляд готових страв.
Спеціальне покриття не дає їжі пригорати до поверхні жарочних пластин.
Ви можете бути впевнені, що страви будуть добре виглядати.
Після охолодження пластин їх можна легко очищати, протираючи бавовняною тканиною.
В основу електроприладу вбудовано пристосування для змотування шнура.
Тепер при зберіганні мережевий шнур не буде створювати незручностей.
Стандартний нагрівальний елемент забезпечить високу швидкість готування.
Вбудований індикатор температури дозволяє контролювати процес готування.
Бутербродниця виконана на прогумованій нековзній підставі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Сендвічниця Gorenje SM701GCB