Характеристики Зчитувач безконтактних карт StrongLink SL500A (08-003)
| Тип установки | внутрішній |
| Тип підключення | USB |
| Підтримка стандартів карт | Mifare |
| Робоча частота | 13.56 MГц |
| Інтерфейси | RS-232, USB |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Температурний режим | -20°C ~ +50°C |
| Розміри | 110 х 80 х 26 мм |
| Колір | чорний |
| Виробник | StrongLink |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зчитувач безконтактних карт StrongLink SL500A (08-003)
Настільний пристрій читання / запису смарт-карт Stronglink SL500A, розроблене на основі RFID технології NXP, ділиться на чотири типи: SL500D, SL500L і SL500F. Даний зчитувач проводиться з інтерфейсом RS232 або USB. Зчитувачі серії SL500A підтримують стандарт ISO14443A.
Зчитувачі Stronglink SL500A можуть виробляти читання і запис карт і міток Mifare 1K (Classic), Mifare Ultraligh, Mifare 4K, Mifare Plus, Mifare DESFire. Робоча частота зчитувача 13,56 МГц. Разом з пристроєм безкоштовно поставляється SDK, який допоможе правильно запрограмувати його для власних додатків.
Пакет поставки складається з:
- PC_DEMO програмного забезпечення
- WinAPI і прототип опису
- драйвер USB
- зразки вихідного коду на VC, BC, C #, PB, VB, Delphi.
Характеристики Зчитувач безконтактних карт StrongLink SL500A (08-003)
| Тип установки | внутрішній |
| Тип підключення | USB |
| Підтримка стандартів карт | Mifare |
| Робоча частота | 13.56 MГц |
| Інтерфейси | RS-232, USB |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Температурний режим | -20°C ~ +50°C |
| Розміри | 110 х 80 х 26 мм |
| Колір | чорний |
| Виробник | StrongLink |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зчитувач безконтактних карт StrongLink SL500A (08-003)
Настільний пристрій читання / запису смарт-карт Stronglink SL500A, розроблене на основі RFID технології NXP, ділиться на чотири типи: SL500D, SL500L і SL500F. Даний зчитувач проводиться з інтерфейсом RS232 або USB. Зчитувачі серії SL500A підтримують стандарт ISO14443A.
Зчитувачі Stronglink SL500A можуть виробляти читання і запис карт і міток Mifare 1K (Classic), Mifare Ultraligh, Mifare 4K, Mifare Plus, Mifare DESFire. Робоча частота зчитувача 13,56 МГц. Разом з пристроєм безкоштовно поставляється SDK, який допоможе правильно запрограмувати його для власних додатків.
Пакет поставки складається з:
- PC_DEMO програмного забезпечення
- WinAPI і прототип опису
- драйвер USB
- зразки вихідного коду на VC, BC, C #, PB, VB, Delphi.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше