Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Зчитувач безконтактних карт ZKTeco UHF5E Pro
| Тип установки | внутрішній, зовнішній |
| Тип підключення | провідний |
| Підтримка стандартів карт | UHF |
| Дальність зчитування | 2 - 8 м |
| Робоча частота | 865 - 868 МГц |
| Інтерфейси | USB, Wiegand |
| Живлення | DC 9-15В |
| Матеріал корпуса | метал |
| Температурний режим | -20°C ~ +60°C |
| Розміри | 309 х 309 х 68 мм |
Опис Зчитувач безконтактних карт ZKTeco UHF5E Pro
UHF5E Pro - зчитувач третього покоління ZKTeco із збільшеною відстанню зчитування і більш високою швидкістю роботи. Він може використовуватися в системах управління транспортними засобами і контролю доступу персоналу.
Технічні характеристики ZKTeco UHF5E Pro:
- Дальність зчитування: 2 ~ 8 м (тест) 4 м
- Посилення антени: 9 дБ
- Розміри: 309 x 309 x 68 мм
- Вага: 1.8 кг
- Споживана потужність: 1.2-4.2 Вт
- Частота: E: 865-868 МГц
- Інтерфейс: Wiegand; RS485; USB для конфігурації
- Протоколи: EPC global UHF Class 1 Gen 2 / ISO 18000-6C
- Режим: читати завжди (за замовчуванням) і читати по триггеру
- Потужність сигналу: 19 - 30 дБм
- Клас захисту: IP67
- Живлення: DC 9-15 В
- Робоча температура: -20 ° C - 60 ° C
- Вологість: менше 95%
- RS485: baud rate 9600, 19200, 38400, 57600, 115200 (за замовчуванням)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Зчитувач безконтактних карт ZKTeco UHF5E Pro
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Зчитувач безконтактних карт ZKTeco UHF5E Pro
| Тип установки | внутрішній, зовнішній |
| Тип підключення | провідний |
| Підтримка стандартів карт | UHF |
| Дальність зчитування | 2 - 8 м |
| Робоча частота | 865 - 868 МГц |
| Інтерфейси | USB, Wiegand |
| Живлення | DC 9-15В |
| Матеріал корпуса | метал |
| Температурний режим | -20°C ~ +60°C |
| Розміри | 309 х 309 х 68 мм |
Опис Зчитувач безконтактних карт ZKTeco UHF5E Pro
UHF5E Pro - зчитувач третього покоління ZKTeco із збільшеною відстанню зчитування і більш високою швидкістю роботи. Він може використовуватися в системах управління транспортними засобами і контролю доступу персоналу.
Технічні характеристики ZKTeco UHF5E Pro:
- Дальність зчитування: 2 ~ 8 м (тест) 4 м
- Посилення антени: 9 дБ
- Розміри: 309 x 309 x 68 мм
- Вага: 1.8 кг
- Споживана потужність: 1.2-4.2 Вт
- Частота: E: 865-868 МГц
- Інтерфейс: Wiegand; RS485; USB для конфігурації
- Протоколи: EPC global UHF Class 1 Gen 2 / ISO 18000-6C
- Режим: читати завжди (за замовчуванням) і читати по триггеру
- Потужність сигналу: 19 - 30 дБм
- Клас захисту: IP67
- Живлення: DC 9-15 В
- Робоча температура: -20 ° C - 60 ° C
- Вологість: менше 95%
- RS485: baud rate 9600, 19200, 38400, 57600, 115200 (за замовчуванням)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше