Зчитувач безконтактних карт U-Prox/ITV U-PROX SL KEYPAD (U-PROX_SL_KEYPAD)
код: U0423651
Тип установки - внутрішній, зовнішній, тип підключення - провідний, підтримка стандартів карт - EM-Marine, Mifare, BLE, NFC, дальність зчитування - 10 см, індикація - звукова, світлова, розміри - 158 х 43 х 16 мм, колір - чорний
+ 154 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 388 грн
сьогодні
Гарантія 18 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Зчитувач безконтактних карт U-Prox/ITV U-PROX SL KEYPAD (U-PROX_SL_KEYPAD)
| Тип установки | внутрішній, зовнішній |
| Тип підключення | провідний |
| Підтримка стандартів карт | BLE, EM-Marine, Mifare, NFC |
| Дальність зчитування | 10 см |
| Робоча частота | 125кГц / 13.56МГц |
| Інтерфейси | RS-232, Wiegand |
| Індикація | звукова, світлова |
| Живлення | DC 9-16В |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Температурний режим | -40°C ~ +60°C |
Опис Зчитувач безконтактних карт U-Prox/ITV U-PROX SL KEYPAD (U-PROX_SL_KEYPAD)
Тип установки - внутрішній, зовнішній, тип підключення - провідний, підтримка стандартів карт - EM-Marine, Mifare, BLE, NFC, дальність зчитування - 10 см, індикація - звукова, світлова, розміри - 158 х 43 х 16 мм, колір - чорний
+ 154 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 388 грн
сьогодні
Доставка Зчитувач безконтактних карт U-Prox/ITV U-PROX SL KEYPAD (U-PROX_SL_KEYPAD)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 18 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Зчитувач безконтактних карт U-Prox/ITV U-PROX SL KEYPAD (U-PROX_SL_KEYPAD)
| Тип установки | внутрішній, зовнішній |
| Тип підключення | провідний |
| Підтримка стандартів карт | BLE, EM-Marine, Mifare, NFC |
| Дальність зчитування | 10 см |
| Робоча частота | 125кГц / 13.56МГц |
| Інтерфейси | RS-232, Wiegand |
| Індикація | звукова, світлова |
| Живлення | DC 9-16В |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Температурний режим | -40°C ~ +60°C |
Опис Зчитувач безконтактних карт U-Prox/ITV U-PROX SL KEYPAD (U-PROX_SL_KEYPAD)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше