Зчитувач безконтактних карт StrongLink SL500F Mifare RS232, USB (08-005)
Характеристики Зчитувач безконтактних карт StrongLink SL500F Mifare RS232, USB (08-005)
| Тип установки | внутрішній, зовнішній |
| Тип підключення | USB |
| Підтримка стандартів карт | Mifare |
| Робоча частота | 13.56 MГц |
| Інтерфейси | RS-232, USB |
| Живлення | DC 5В |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Температурний режим | -20°C ~ +50°C |
| Розміри | 110 х 80 х 26 мм |
| Колір | чорний |
Опис Зчитувач безконтактних карт StrongLink SL500F Mifare RS232, USB (08-005)
Настільний пристрій читання/запису смарт-карт Mifare Stronglink SL500F,розроблене на основі RFID технології NXP,ділиться на чотири типи: SL500L, SL500A, SL500F и SL500D. Даний зчитувач виробляється з інтерфейсом RS232 чи USB. Зчитувачі серії Stronglink підтримують такий стандарт:
- ISO14443A
- ISO14443B
- ISO15693
Зчитувачі Stronglink SL500F можуть виробляти читання і запис карт і міток Mifare 1K (Classic), MifareUltraligh, Mifare 4K, MifarePlus, MifareDESFire, а так же міток з чіпом iCodeSL1 і iCodeSL2. Робоча частота зчитувача 13,56 МГц. Разом з пристроєм безкоштовно поставляється SDK, який допоможе правильно запрограмувати його для власних додатків.
Пакет поставки складається з:
- PC_DEMO програмного забезпечення
- WinAPI і прототип описання
- драйвер USB
- зразки вихідного коду на VC, BC, C #, PB, VB, Delphi.
Характеристики Зчитувач безконтактних карт StrongLink SL500F Mifare RS232, USB (08-005)
| Тип установки | внутрішній, зовнішній |
| Тип підключення | USB |
| Підтримка стандартів карт | Mifare |
| Робоча частота | 13.56 MГц |
| Інтерфейси | RS-232, USB |
| Живлення | DC 5В |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Температурний режим | -20°C ~ +50°C |
| Розміри | 110 х 80 х 26 мм |
| Колір | чорний |
Опис Зчитувач безконтактних карт StrongLink SL500F Mifare RS232, USB (08-005)
Настільний пристрій читання/запису смарт-карт Mifare Stronglink SL500F,розроблене на основі RFID технології NXP,ділиться на чотири типи: SL500L, SL500A, SL500F и SL500D. Даний зчитувач виробляється з інтерфейсом RS232 чи USB. Зчитувачі серії Stronglink підтримують такий стандарт:
- ISO14443A
- ISO14443B
- ISO15693
Зчитувачі Stronglink SL500F можуть виробляти читання і запис карт і міток Mifare 1K (Classic), MifareUltraligh, Mifare 4K, MifarePlus, MifareDESFire, а так же міток з чіпом iCodeSL1 і iCodeSL2. Робоча частота зчитувача 13,56 МГц. Разом з пристроєм безкоштовно поставляється SDK, який допоможе правильно запрограмувати його для власних додатків.
Пакет поставки складається з:
- PC_DEMO програмного забезпечення
- WinAPI і прототип описання
- драйвер USB
- зразки вихідного коду на VC, BC, C #, PB, VB, Delphi.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше