Характеристики Зчитувач безконтактних карт StrongLink SL500D (08-004)
| Тип установки | внутрішній |
| Тип підключення | USB |
| Підтримка стандартів карт | RFID |
| Робоча частота | 13.56 MГц |
| Інтерфейси | RS-232 |
| Живлення | DC 5В |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Температурний режим | -20°C ~ +50°C |
| Розміри | 110 х 80 х 26 мм |
| Колір | чорний |
Опис Зчитувач безконтактних карт StrongLink SL500D (08-004)
Настільний пристрій читання / запису смарт-карт Mifare Stronglink SL500D, розроблений на основі RFID технології NXP. Даний зчитувач випускається з інтерфейсом RS232 або USB. Зчитувачі серії Stronglink підтримують стандарт ISO15693.
Зчитувачі Stronglink SL500D можуть читати та записувати карти й мітки з чіпом iCodeSL1 і iCodeSL2. Робоча частота зчитувача 13,56 МГц. Разом з пристроєм безкоштовно поставляється SDK, який допоможе правильно запрограмувати його для власних додатків.
Пакет поставки складається з:
- PC_DEMO програмного забезпечення
- WinAPI і прототип опису
- драйвер USB
- зразки вихідного коду на VC, BC, C#, PB, VB, Delphi.
Характеристики Зчитувач безконтактних карт StrongLink SL500D (08-004)
| Тип установки | внутрішній |
| Тип підключення | USB |
| Підтримка стандартів карт | RFID |
| Робоча частота | 13.56 MГц |
| Інтерфейси | RS-232 |
| Живлення | DC 5В |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Температурний режим | -20°C ~ +50°C |
| Розміри | 110 х 80 х 26 мм |
| Колір | чорний |
Опис Зчитувач безконтактних карт StrongLink SL500D (08-004)
Настільний пристрій читання / запису смарт-карт Mifare Stronglink SL500D, розроблений на основі RFID технології NXP. Даний зчитувач випускається з інтерфейсом RS232 або USB. Зчитувачі серії Stronglink підтримують стандарт ISO15693.
Зчитувачі Stronglink SL500D можуть читати та записувати карти й мітки з чіпом iCodeSL1 і iCodeSL2. Робоча частота зчитувача 13,56 МГц. Разом з пристроєм безкоштовно поставляється SDK, який допоможе правильно запрограмувати його для власних додатків.
Пакет поставки складається з:
- PC_DEMO програмного забезпечення
- WinAPI і прототип опису
- драйвер USB
- зразки вихідного коду на VC, BC, C#, PB, VB, Delphi.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше