Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Лічильник банкнот Geos AL-930A мультивалютний (AL-930A)
| Швидкість рахунку | 1200 банкнот за хв |
| Оброблювана валюта | EURO, UAH, USD |
| Місткість подаючої кишені | 500 банкнот |
| Місткість приймальної кишені | 300 банкнот |
| Відлічувана кількість | від 1 до 999 |
| Механізм подачі банкноти | роликово-фрикційний |
| Детекція | фасування, функція зчитування серійного номеру |
| Дисплей | LCD |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Розміри | 265 х 235 х 230 мм |
Опис Лічильник банкнот Geos AL-930A мультивалютний (AL-930A)
Сортувальник банкнот та валют GEOS AL-930 A призначений для перерахунку, сортування та ідентифікації банкнот різних валют в автоматичному режимі (мультивалютний).
Належить до класу інтелектуального сучасного обладнання для перерахування готівки за мінімальної участі оператора. GEOS AL-930 A має встановлені функції перерахунку та перевірки справжності гривень, доларів та євро та 20 валют з автоматичним визначенням номіналу та орієнтації банкнот.
- Швидкість підрахунку до 1200 банкнот на хвилину.
- Функції: визначення номіналу, визначення валюти, підрахунок, підсумовування, фасування, читання серійних номерів.
- Підвищений рівень ідентифікації фальшивих банкнот (система CIS).
- Можливість ручного калібрування сенсора виявлення фальшивих банкнот.
- Сенсорний кольоровий інформативний дисплей.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Лічильник банкнот Geos AL-930A мультивалютний (AL-930A)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Лічильник банкнот Geos AL-930A мультивалютний (AL-930A)
| Швидкість рахунку | 1200 банкнот за хв |
| Оброблювана валюта | EURO, UAH, USD |
| Місткість подаючої кишені | 500 банкнот |
| Місткість приймальної кишені | 300 банкнот |
| Відлічувана кількість | від 1 до 999 |
| Механізм подачі банкноти | роликово-фрикційний |
| Детекція | фасування, функція зчитування серійного номеру |
| Дисплей | LCD |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Розміри | 265 х 235 х 230 мм |
Опис Лічильник банкнот Geos AL-930A мультивалютний (AL-930A)
Сортувальник банкнот та валют GEOS AL-930 A призначений для перерахунку, сортування та ідентифікації банкнот різних валют в автоматичному режимі (мультивалютний).
Належить до класу інтелектуального сучасного обладнання для перерахування готівки за мінімальної участі оператора. GEOS AL-930 A має встановлені функції перерахунку та перевірки справжності гривень, доларів та євро та 20 валют з автоматичним визначенням номіналу та орієнтації банкнот.
- Швидкість підрахунку до 1200 банкнот на хвилину.
- Функції: визначення номіналу, визначення валюти, підрахунок, підсумовування, фасування, читання серійних номерів.
- Підвищений рівень ідентифікації фальшивих банкнот (система CIS).
- Можливість ручного калібрування сенсора виявлення фальшивих банкнот.
- Сенсорний кольоровий інформативний дисплей.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше