Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Санки Snower Снігокат салатовий (4820211101404)
| Тип | льодянка |
| Рекомендований вік | від 1-го року |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Оснащення | ручки |
| Вага | 0.58 кг |
| Ширина | 53.8 см |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 53.8 см |
Опис Санки Snower Снігокат салатовий (4820211101404)
Зимові санчата-льодянка "Снігокат" від ТМ "Snower" виготовлені із морозостійкого пластику HDPE. Розраховані для катання дорослих та дітей. Підвищена стійкість до низьких температур.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Санки Snower Снігокат салатовий (4820211101404)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Санки Snower Снігокат салатовий (4820211101404)
| Тип | льодянка |
| Рекомендований вік | від 1-го року |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Оснащення | ручки |
| Вага | 0.58 кг |
| Ширина | 53.8 см |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 53.8 см |
Опис Санки Snower Снігокат салатовий (4820211101404)
Зимові санчата-льодянка "Снігокат" від ТМ "Snower" виготовлені із морозостійкого пластику HDPE. Розраховані для катання дорослих та дітей. Підвищена стійкість до низьких температур.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Санки Snower Снігокат салатовий (4820211101404)