Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Санки Snower Слайдер бірюзовий (4820211101428)
| Тип | льодянка |
| Рекомендований вік | від 1-го року |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Оснащення | ручка - штовхач |
| Вага | 0.18 кг |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 54 см |
Опис Санки Snower Слайдер бірюзовий (4820211101428)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Санки Snower Слайдер бірюзовий (4820211101428)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Санки Snower Слайдер бірюзовий (4820211101428)
| Тип | льодянка |
| Рекомендований вік | від 1-го року |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Оснащення | ручка - штовхач |
| Вага | 0.18 кг |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 54 см |
Опис Санки Snower Слайдер бірюзовий (4820211101428)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше