Характеристики Санки Prosperplast червоні (ISZGS-1788C)
| Тип | санки |
| Рекомендований вік | від 3 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Морозостійкість | -18 ºC |
| Оснащення | буксирувальний трос, кермо |
| Вага | 3.2 кг |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 36.2 см |
Опис Санки Prosperplast червоні (ISZGS-1788C)
Яскраві санки відрізняються плавними лініями та барвистими відтінками! Ідеальний варіант для динамічних зимових прогулянок! Санки виконані з високоякісного морозостійкого пластику, конструкція легка та пружна. Обтічна форма санок забезпечить швидке ковзання снігом. Дітям подобається веселий дизайн, що нагадує дитячу машинку! У комплекті міцний тягнучий шнур та зручна ручка для переміщення.
Характеристики Санки Prosperplast червоні (ISZGS-1788C)
| Тип | санки |
| Рекомендований вік | від 3 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Морозостійкість | -18 ºC |
| Оснащення | буксирувальний трос, кермо |
| Вага | 3.2 кг |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 36.2 см |
Опис Санки Prosperplast червоні (ISZGS-1788C)
Яскраві санки відрізняються плавними лініями та барвистими відтінками! Ідеальний варіант для динамічних зимових прогулянок! Санки виконані з високоякісного морозостійкого пластику, конструкція легка та пружна. Обтічна форма санок забезпечить швидке ковзання снігом. Дітям подобається веселий дизайн, що нагадує дитячу машинку! У комплекті міцний тягнучий шнур та зручна ручка для переміщення.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше