Тип - льодянка, рекомендований вік - від 3 років, кількість місць - 1, Матеріал - пластик, максимальне навантаження - 50 кг, червоний
Немає в наявності 67 грн
Аналог
Характеристики Санки Prosperplast Kid Red (ISG-1788C)
| Тип | льодянка |
| Рекомендований вік | від 3 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Морозостійкість | -28 ºC |
| Ширина | 34 см |
| Довжина | 52 см |
| Колір | червоний |
| Виробник | Prosperplast |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Санки Prosperplast Kid Red (ISG-1788C)
Легкі, міцні санки-лопатка з морозостійкого пластику, мають пластикову ручку для зручності катання та носіння.
Спеціальна увігнута форма санок сприяє зручному розміщенню на санках-лопатці.
Тип - льодянка, рекомендований вік - від 3 років, кількість місць - 1, Матеріал - пластик, максимальне навантаження - 50 кг, червоний
Немає в наявності 67 грн
Характеристики Санки Prosperplast Kid Red (ISG-1788C)
| Тип | льодянка |
| Рекомендований вік | від 3 років |
| Кількість місць | 1 |
| Матеріал | пластик |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Морозостійкість | -28 ºC |
| Ширина | 34 см |
| Довжина | 52 см |
| Колір | червоний |
| Виробник | Prosperplast |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Санки Prosperplast Kid Red (ISG-1788C)
Легкі, міцні санки-лопатка з морозостійкого пластику, мають пластикову ручку для зручності катання та носіння.
Спеціальна увігнута форма санок сприяє зручному розміщенню на санках-лопатці.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше