Акція
Довжина ременя - 125 см, Матеріал - натуральна шкіра, коричневий
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 108 грн
+3 дні
Характеристики Ремінь Grande Pelle Шкіряний Коричневий (00242)
| Довжина ременя | 125 см |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Застібка | класична |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 125×3,3 см |
| Колір | коричневий |
| Виробник | Grande Pelle |
| Штрихкод | 2000004548308 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь Grande Pelle Шкіряний Коричневий (00242)
Дивовижний чоловічий ремінь, коричневого кольору, виготовлений з натуральної шкіри високої якості. Аксесуар упакований в картонну коробочку, завдяки чому, стане чудовим подарунком для кожного чоловіка.
Акція
Довжина ременя - 125 см, Матеріал - натуральна шкіра, коричневий
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 108 грн
+3 дні
Доставка Ремінь Grande Pelle Шкіряний Коричневий (00242)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ремінь Grande Pelle Шкіряний Коричневий (00242)
| Довжина ременя | 125 см |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Застібка | класична |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 125×3,3 см |
| Колір | коричневий |
| Виробник | Grande Pelle |
| Штрихкод | 2000004548308 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь Grande Pelle Шкіряний Коричневий (00242)
Дивовижний чоловічий ремінь, коричневого кольору, виготовлений з натуральної шкіри високої якості. Аксесуар упакований в картонну коробочку, завдяки чому, стане чудовим подарунком для кожного чоловіка.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше