Характеристики Ремінь Grande Pelle Коричневий (11054)
| Довжина ременя | 120 см |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Застібка | класична |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 3,5х120 см |
| Колір | коричневий |
| Виробник | Grande Pelle |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь Grande Pelle Коричневий (11054)
Класичний чоловічий ремінь з цільної італійської шкіри.
Виробник, використовує виключно імпортну фурнітуру, яка не темніє, не дряпається і не викликає алергії. Коричневий шкіряний ремінь використовується в наступних цілях: - коли Ви хочете купити ремінь під коричневе взуття; - коли Ви хочете купити ремінь під свій аксесуар: сумку, браслет або легку літню шкіряну куртку, шкіряний ремінь коричневого відтінку зможе підкреслити вашу улюблену річ; - влітку коричневий ремінь чудово впишеться під легкі лляні речі.
Доставка Ремінь Grande Pelle Коричневий (11054)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ремінь Grande Pelle Коричневий (11054)
| Довжина ременя | 120 см |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Застібка | класична |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 3,5х120 см |
| Колір | коричневий |
| Виробник | Grande Pelle |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь Grande Pelle Коричневий (11054)
Класичний чоловічий ремінь з цільної італійської шкіри.
Виробник, використовує виключно імпортну фурнітуру, яка не темніє, не дряпається і не викликає алергії. Коричневий шкіряний ремінь використовується в наступних цілях: - коли Ви хочете купити ремінь під коричневе взуття; - коли Ви хочете купити ремінь під свій аксесуар: сумку, браслет або легку літню шкіряну куртку, шкіряний ремінь коричневого відтінку зможе підкреслити вашу улюблену річ; - влітку коричневий ремінь чудово впишеться під легкі лляні речі.
Дізнатися детальніше