Характеристики Ремінь Grande Pelle Джинсовий Коричневий (11158)
| Довжина ременя | 120 см |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Застібка | класична |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 3,8х105-120 см |
| Колір | коричневий |
| Виробник | Grande Pelle |
| Штрихкод | 2000000043500 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь Grande Pelle Джинсовий Коричневий (11158)
Стильний ремінь з цільної італійської шкіри, задовольнить навіть самих перебірливих клієнтів. Його класичний коричневий колір підійде до будь-якого вашого одягу і взуття. Ремінь проноситься дуже довго. При бажанні ремінь дуже легко відрегулювати - досить усього лише відкрутити болтик на задній частині. Якісний ремінь є ідеальним подарунком для будь-якого чоловіка.
Доставка Ремінь Grande Pelle Джинсовий Коричневий (11158)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ремінь Grande Pelle Джинсовий Коричневий (11158)
| Довжина ременя | 120 см |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Застібка | класична |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 3,8х105-120 см |
| Колір | коричневий |
| Виробник | Grande Pelle |
| Штрихкод | 2000000043500 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь Grande Pelle Джинсовий Коричневий (11158)
Стильний ремінь з цільної італійської шкіри, задовольнить навіть самих перебірливих клієнтів. Його класичний коричневий колір підійде до будь-якого вашого одягу і взуття. Ремінь проноситься дуже довго. При бажанні ремінь дуже легко відрегулювати - досить усього лише відкрутити болтик на задній частині. Якісний ремінь є ідеальним подарунком для будь-якого чоловіка.
Дізнатися детальніше