Характеристики Ремінь Grande Pelle Брючний з натуральної шкіри Чорний (11676)
| Довжина ременя | 120 см |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Застібка | класична |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 3,4х120 см |
| Колір | чорний |
| Виробник | Grande Pelle |
| Штрихкод | 2000004401139 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь Grande Pelle Брючний з натуральної шкіри Чорний (11676)
Класичний ремень для чоловіків із високоякісної італійської шкіри відмінно підійде під брюки. Квадратна пряжка виконана з якісної фурнітури, дуже акуратна та стильна. Колір пряжки: срібло. Тиснення логотипу бренду додає виробу стилю, а також є запорукою якості та оригінальності продукції. Якщо Ви сумніваєтеся, який саме ремень вибрати для себе чи на подарунок, вибирайте класичний варіант, такий, як ця модель. Цей ремень підійде практично до будь-яких штанів, а якістю Ви будете приємно вражені.
Характеристики Ремінь Grande Pelle Брючний з натуральної шкіри Чорний (11676)
| Довжина ременя | 120 см |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Застібка | класична |
| Країна-виробник | Україна |
| Розмір | 3,4х120 см |
| Колір | чорний |
| Виробник | Grande Pelle |
| Штрихкод | 2000004401139 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь Grande Pelle Брючний з натуральної шкіри Чорний (11676)
Класичний ремень для чоловіків із високоякісної італійської шкіри відмінно підійде під брюки. Квадратна пряжка виконана з якісної фурнітури, дуже акуратна та стильна. Колір пряжки: срібло. Тиснення логотипу бренду додає виробу стилю, а також є запорукою якості та оригінальності продукції. Якщо Ви сумніваєтеся, який саме ремень вибрати для себе чи на подарунок, вибирайте класичний варіант, такий, як ця модель. Цей ремень підійде практично до будь-яких штанів, а якістю Ви будете приємно вражені.
Дізнатися детальніше