Honda, Acura, Кількість зубців - 197 шт, Довжина - 1576 мм, Ширина - 20 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Немає в наявності 2 149 грн
код: U0581718 сьогодні
Акція
код: U0581804 +2 дні
Акція
код: U0581708 +2 дні
Акція
код: U0581845 +2 дні
Акція
Характеристики Ремінь ГРМ Gates 5660XS
| Марка автомобіля | Acura, Honda |
| Кількість зубців | 197 шт |
| Довжина | 1576 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Кількість ременів | 1 |
| Застосовність | acura mdx (yd2), acura rdx, acura tl (uc_)honda crosstour i, honda legend iv (kb_), honda odyssey (rl5), honda pilot |
| Виробник | Gates |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь ГРМ Gates 5660XS
Honda, Acura, Кількість зубців - 197 шт, Довжина - 1576 мм, Ширина - 20 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Немає в наявності 2 149 грн
код: U0581718 сьогодні
Акція
код: U0581804 +2 дні
Акція
код: U0581708 +2 дні
Акція
код: U0581845 +2 дні
Акція
Характеристики Ремінь ГРМ Gates 5660XS
| Марка автомобіля | Acura, Honda |
| Кількість зубців | 197 шт |
| Довжина | 1576 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Кількість ременів | 1 |
| Застосовність | acura mdx (yd2), acura rdx, acura tl (uc_)honda crosstour i, honda legend iv (kb_), honda odyssey (rl5), honda pilot |
| Виробник | Gates |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь ГРМ Gates 5660XS
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше