Акція
Hyundai, Kia, Кількість зубців - 101 шт, Довжина - 808 мм, Ширина - 20 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
+ 22 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
728 грн
+2 дні
Характеристики Ремінь ГРМ Gates 5511XS
| Марка автомобіля | Hyundai, Kia |
| Кількість зубців | 101 шт |
| Довжина | 808 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Кількість ременів | 1 |
| Застосовність | hyundai atos (mx), hyundai getz (tb), hyundai i10 i (pa)kia picanto (sa) |
| Виробник | Gates |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь ГРМ Gates 5511XS
Акція
Hyundai, Kia, Кількість зубців - 101 шт, Довжина - 808 мм, Ширина - 20 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
+ 22 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
728 грн
+2 дні
Доставка Ремінь ГРМ Gates 5511XS
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ремінь ГРМ Gates 5511XS
| Марка автомобіля | Hyundai, Kia |
| Кількість зубців | 101 шт |
| Довжина | 808 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Кількість ременів | 1 |
| Застосовність | hyundai atos (mx), hyundai getz (tb), hyundai i10 i (pa)kia picanto (sa) |
| Виробник | Gates |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь ГРМ Gates 5511XS
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше