Акція
Mitsubishi, Кількість зубців - 154 шт, Довжина - 1467 мм, Ширина - 25,4 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
+ 67 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 133 грн
+3 дні
Характеристики Ремінь ГРМ CONTITECH CT1152
| Марка автомобіля | Mitsubishi |
| Кількість зубців | 154 шт |
| Довжина | 1467 мм |
| Ширина | 25,4 мм |
| Міжзубчаста відстань | 9,525 мм |
| Кількість ременів | 1 |
| Застосовність | mitsubishi pajero sport ii (kh_, kg_), mitsubishi l200 / triton (ka_t, kb_t) |
| Виробник | CONTITECH |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь ГРМ CONTITECH CT1152
Акція
Mitsubishi, Кількість зубців - 154 шт, Довжина - 1467 мм, Ширина - 25,4 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
+ 67 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 133 грн
+3 дні
Доставка Ремінь ГРМ CONTITECH CT1152
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ремінь ГРМ CONTITECH CT1152
| Марка автомобіля | Mitsubishi |
| Кількість зубців | 154 шт |
| Довжина | 1467 мм |
| Ширина | 25,4 мм |
| Міжзубчаста відстань | 9,525 мм |
| Кількість ременів | 1 |
| Застосовність | mitsubishi pajero sport ii (kh_, kg_), mitsubishi l200 / triton (ka_t, kb_t) |
| Виробник | CONTITECH |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ремінь ГРМ CONTITECH CT1152
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше