Реєстратор для відеоспостереження Ajax NVR_16 white
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Реєстратор для відеоспостереження Ajax NVR_16 white
| Тип | NVR (мережеві) |
| Кількість каналів | 16 |
| Роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Тип носія | HDD SATA |
| К-ть підтримуемих дисків*max об'єм диска | 1x16 Tb |
| Ethernet | присутній |
| Діапазон робочих температур | 0⁰C – +40⁰C |
| Робоча напруга | 220 В |
| Розміри | 200 × 200 × 45 мм |
| Колір | білий |
Опис Реєстратор для відеоспостереження Ajax NVR_16 white




Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Реєстратор для відеоспостереження Ajax NVR_16 white
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Реєстратор для відеоспостереження Ajax NVR_16 white
| Тип | NVR (мережеві) |
| Кількість каналів | 16 |
| Роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Тип носія | HDD SATA |
| К-ть підтримуемих дисків*max об'єм диска | 1x16 Tb |
| Ethernet | присутній |
| Діапазон робочих температур | 0⁰C – +40⁰C |
| Робоча напруга | 220 В |
| Розміри | 200 × 200 × 45 мм |
| Колір | білий |
Опис Реєстратор для відеоспостереження Ajax NVR_16 white




Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше