Характеристики Розкладачка Tramp Carp (TRF-029)
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал оббивки | неопрен, поліестер |
| Розміри | 197 x 71 x 28-40 см |
| Вага | 7.6 кг |
| Колір каркаса | чорний |
| Колір оббивки | оливковий |
| Виробник | Tramp |
| Штрихкод | 4743131049994 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Розкладачка Tramp Carp (TRF-029)
Проста у використанні і дуже надійна (завдяки сталевому каркасу) коропова розкладачка, здатна витримати навантаження до 150 кг. Завдяки регульованому нахилу спинки модель може використовуватися і як коропове ліжко, і як рибальське крісло одночасно. Ніжки ліжка легко складаються і регулюються на необхідну висоту, мають хорошу стійкість на будь-якій поверхні. Матрац виконаний зі стійкого до вологи і бруду міцного багатошарового поліестеру з PVC покриттям.
Особливості:
- Неопреновий підголівник.
- Регульований кут нахилу спинки.
- Дві пари регульованих по висоті ніжок.
- Ніжки збільшеної площі.
- Нижня частина розкладачки виконана з водонепроникного і брудовідштовхуючого матеріалу.
Характеристики Розкладачка Tramp Carp (TRF-029)
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал оббивки | неопрен, поліестер |
| Розміри | 197 x 71 x 28-40 см |
| Вага | 7.6 кг |
| Колір каркаса | чорний |
| Колір оббивки | оливковий |
| Виробник | Tramp |
| Штрихкод | 4743131049994 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Розкладачка Tramp Carp (TRF-029)
Проста у використанні і дуже надійна (завдяки сталевому каркасу) коропова розкладачка, здатна витримати навантаження до 150 кг. Завдяки регульованому нахилу спинки модель може використовуватися і як коропове ліжко, і як рибальське крісло одночасно. Ніжки ліжка легко складаються і регулюються на необхідну висоту, мають хорошу стійкість на будь-якій поверхні. Матрац виконаний зі стійкого до вологи і бруду міцного багатошарового поліестеру з PVC покриттям.
Особливості:
- Неопреновий підголівник.
- Регульований кут нахилу спинки.
- Дві пари регульованих по висоті ніжок.
- Ніжки збільшеної площі.
- Нижня частина розкладачки виконана з водонепроникного і брудовідштовхуючого матеріалу.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше