Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пуф Richman Катрін Флай 2227 (R00000054108)
| Вид | нерозкладні |
| Сидіння | м'яке |
| Форма сидіння | кругла |
| Матеріал каркаса | дерево |
| Матеріал оббивки | штучна шкіра |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Колір каркаса | синій |
| Колір оббивки | синій |
Опис Пуф Richman Катрін Флай 2227 (R00000054108)
Дизайнерський пуф Richman Катрін це гідна прикраса під будь-який інтер’єр, навіть для самих вибагливих поціновувачів стилю.
Ергономічний, компактний та дуже симпатичний пуф зручно використовувати в спальній кімнаті, вітальні, кухні та навіть дитячій. Через округлі форми він є абсолютно безпечним, навіть для самих маленьких дітей.
Вишуканий дизайн пуфа підходить як під сучасний інтер’єр, так і під класичний. Цей гарний елемент декору надає приміщенню особливого затишку.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пуф Richman Катрін Флай 2227 (R00000054108)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пуф Richman Катрін Флай 2227 (R00000054108)
| Вид | нерозкладні |
| Сидіння | м'яке |
| Форма сидіння | кругла |
| Матеріал каркаса | дерево |
| Матеріал оббивки | штучна шкіра |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Колір каркаса | синій |
| Колір оббивки | синій |
Опис Пуф Richman Катрін Флай 2227 (R00000054108)
Дизайнерський пуф Richman Катрін це гідна прикраса під будь-який інтер’єр, навіть для самих вибагливих поціновувачів стилю.
Ергономічний, компактний та дуже симпатичний пуф зручно використовувати в спальній кімнаті, вітальні, кухні та навіть дитячій. Через округлі форми він є абсолютно безпечним, навіть для самих маленьких дітей.
Вишуканий дизайн пуфа підходить як під сучасний інтер’єр, так і під класичний. Цей гарний елемент декору надає приміщенню особливого затишку.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше