Немає в наявності 9 799 грн
Характеристики Мікро ПК Raspberry Pi 5 4GB (RPI5-4GB/RPI503)
| Процесор | Broadcom BCM2712 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Пам'ять | 4 GB RAM |
| Інтерфейс | 1 × RJ-45, 2 × Micro-HDMI, 2 × USB 2.0, 2 х USB 3.2 Gen 1, Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Операційна система | FreeDOS |
| Додатково | Модель відеокарти: Broadcom VideoCore VII, Тип ОЗП: LPDDR4X, Частота ОЗП: 4267 МГц |
| Розмір | 88 x 58 x 17 мм |
| Виробник | Raspberry Pi |
| Штрихкод | 5056561803319 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Мікро ПК Raspberry Pi 5 4GB (RPI5-4GB/RPI503)
Промисловий ПК Raspberry Pi 5 4GB (RPI5-4GB/RPI503) — це втілення новітніх технологій та високої продуктивності. Оснащений 64-розрядним чотирьохядерним процесором Arm Cortex-A76 з тактовою частотою 2,4 ГГц, він забезпечує значне покращення швидкодії у порівнянні з попередніми моделями.
Графічний процесор VideoCore VII з частотою 800 МГц підтримує OpenGL ES 3.1 та Vulkan 1.2, що дозволяє створювати неймовірно реалістичну графіку. Завдяки декодеру HEVC, властивості відео відтворюються з роздільністю 4Kp60.
Окремої уваги заслуговує інтерфейс PCIe 2.0, що підтримує швидкісну периферію, а подвійний вихід HDMI з підтримкою HDR робить його незамінним для мультимедійних проектів.
Графічний процесор VideoCore VII з частотою 800 МГц підтримує OpenGL ES 3.1 та Vulkan 1.2, що дозволяє створювати неймовірно реалістичну графіку. Завдяки декодеру HEVC, властивості відео відтворюються з роздільністю 4Kp60.
Окремої уваги заслуговує інтерфейс PCIe 2.0, що підтримує швидкісну периферію, а подвійний вихід HDMI з підтримкою HDR робить його незамінним для мультимедійних проектів.
Немає в наявності 9 799 грн
Характеристики Мікро ПК Raspberry Pi 5 4GB (RPI5-4GB/RPI503)
| Процесор | Broadcom BCM2712 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Пам'ять | 4 GB RAM |
| Інтерфейс | 1 × RJ-45, 2 × Micro-HDMI, 2 × USB 2.0, 2 х USB 3.2 Gen 1, Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Операційна система | FreeDOS |
| Додатково | Модель відеокарти: Broadcom VideoCore VII, Тип ОЗП: LPDDR4X, Частота ОЗП: 4267 МГц |
| Розмір | 88 x 58 x 17 мм |
| Виробник | Raspberry Pi |
| Штрихкод | 5056561803319 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Мікро ПК Raspberry Pi 5 4GB (RPI5-4GB/RPI503)
Промисловий ПК Raspberry Pi 5 4GB (RPI5-4GB/RPI503) — це втілення новітніх технологій та високої продуктивності. Оснащений 64-розрядним чотирьохядерним процесором Arm Cortex-A76 з тактовою частотою 2,4 ГГц, він забезпечує значне покращення швидкодії у порівнянні з попередніми моделями.
Графічний процесор VideoCore VII з частотою 800 МГц підтримує OpenGL ES 3.1 та Vulkan 1.2, що дозволяє створювати неймовірно реалістичну графіку. Завдяки декодеру HEVC, властивості відео відтворюються з роздільністю 4Kp60.
Окремої уваги заслуговує інтерфейс PCIe 2.0, що підтримує швидкісну периферію, а подвійний вихід HDMI з підтримкою HDR робить його незамінним для мультимедійних проектів.
Графічний процесор VideoCore VII з частотою 800 МГц підтримує OpenGL ES 3.1 та Vulkan 1.2, що дозволяє створювати неймовірно реалістичну графіку. Завдяки декодеру HEVC, властивості відео відтворюються з роздільністю 4Kp60.
Окремої уваги заслуговує інтерфейс PCIe 2.0, що підтримує швидкісну периферію, а подвійний вихід HDMI з підтримкою HDR робить його незамінним для мультимедійних проектів.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше