Характеристики Процесор INTEL Pentium G4620 (BX80677G4620)
| Сімейство процесора | Intel Pentium |
| Сокет | 1151 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.7 GHz |
| Максимальний TDP | 51 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 3Mb |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
Опис Процесор INTEL Pentium G4620 (BX80677G4620)
Процесор Intel Pentium 7-го покоління, з кодовою назвою мікроархітектури Kaby Lake. Платформа нового покоління Intel Pentium пропонує продуктивність, необхідну у повсякденних обчисленнях, і новітні можливості, такі як сенсорний ввід та технологія Intel Ready Mode, що забезпечують «постійну готовність ПК до роботи».
Чудова продуктивність ПК дозволить без проблем використовувати багатозадачний режим, щоб спілкуватися з друзями та близькими, розважатися і працювати. Отримайте вражаючу продуктивність і якість графіки, яких ви звично чекаєте від процесорів Intel Pentium.
Призначений для платформи Intel LGA 1151, проводиться за стандартом 14-нм техпроцесу, має 2 ядра, які працюють в 4 потоки на штатній тактовій частоті 3.7 ГГц. Об'єм кеш-пам'яті 3 рівня дорівнює 3 МБ. Має 2-х канальний контролер пам'яті DDR4 / DDR3L.
Характеристики Процесор INTEL Pentium G4620 (BX80677G4620)
| Сімейство процесора | Intel Pentium |
| Сокет | 1151 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.7 GHz |
| Максимальний TDP | 51 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 3Mb |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64 GB |
Опис Процесор INTEL Pentium G4620 (BX80677G4620)
Процесор Intel Pentium 7-го покоління, з кодовою назвою мікроархітектури Kaby Lake. Платформа нового покоління Intel Pentium пропонує продуктивність, необхідну у повсякденних обчисленнях, і новітні можливості, такі як сенсорний ввід та технологія Intel Ready Mode, що забезпечують «постійну готовність ПК до роботи».
Чудова продуктивність ПК дозволить без проблем використовувати багатозадачний режим, щоб спілкуватися з друзями та близькими, розважатися і працювати. Отримайте вражаючу продуктивність і якість графіки, яких ви звично чекаєте від процесорів Intel Pentium.
Призначений для платформи Intel LGA 1151, проводиться за стандартом 14-нм техпроцесу, має 2 ядра, які працюють в 4 потоки на штатній тактовій частоті 3.7 ГГц. Об'єм кеш-пам'яті 3 рівня дорівнює 3 МБ. Має 2-х канальний контролер пам'яті DDR4 / DDR3L.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Процесор INTEL Pentium G4620 (BX80677G4620)