1155, 2 ядра, 3.3 GHz, Максимальний TDP - 55 Вт, 22nm, 5 GT/s, L2: 2x256KB, L3: 3MB, Intel HD Graphics, BOX
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Pentium G2140 (BX80637G2140)
| Сімейство процесора | Intel Pentium |
| Сокет | 1155 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальний TDP | 55 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Частота системної шини | 5 GT/s |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 3MB |
| Графічне ядро | Intel HD Graphics |
Опис Процесор INTEL Pentium G2140 (BX80637G2140)
INTEL Pentium G2140 (BX80637G2140) - процесор для настільних персональних комп'ютерів, заснованих на платформі Intel. Усі новинки виготовляються за нормами 22-нанометрового технологічного процесу, містять по два обчислювальних ядра і мають роз'єм LGA 1155.
1155, 2 ядра, 3.3 GHz, Максимальний TDP - 55 Вт, 22nm, 5 GT/s, L2: 2x256KB, L3: 3MB, Intel HD Graphics, BOX
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Pentium G2140 (BX80637G2140)
| Сімейство процесора | Intel Pentium |
| Сокет | 1155 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Базова тактова частота процесора | 3.3 GHz |
| Максимальний TDP | 55 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Частота системної шини | 5 GT/s |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2x256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 3MB |
| Графічне ядро | Intel HD Graphics |
Опис Процесор INTEL Pentium G2140 (BX80637G2140)
INTEL Pentium G2140 (BX80637G2140) - процесор для настільних персональних комп'ютерів, заснованих на платформі Intel. Усі новинки виготовляються за нормами 22-нанометрового технологічного процесу, містять по два обчислювальних ядра і мають роз'єм LGA 1155.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації