1155, 2 ядра, 2 потоки, 3.0 GHz, Максимальний TDP - 55 Вт, 22nm, Кеш-пам'ять - 3 MB Intel Smart Cache, 5 GT/s, Intel HD Graphics, Ivy Bridge, BOX
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Pentium G2030 (BX80637G2030)
| Сімейство процесора | Intel Pentium |
| Сокет | 1155 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 2 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.0 GHz |
| Максимальний TDP | 55 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Кеш-пам'ять | 3 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 5 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
Опис Процесор INTEL Pentium G2030 (BX80637G2030)
Спільними для моделей INTEL Pentium G2030 (BX80637G2030) стануть такі характеристики: два x86-сумісних ядра Ivy
idge (22-нм), 3 МБ розділяється кеш-пам'яті третього рівня, двоканальний контролер DDR3, вбудована графіка Intel HD з частотою 650/1050 МГц (2D/3D), відсутність підтримки технологій Hyper-Threading і Turbo Boost.
idge (22-нм), 3 МБ розділяється кеш-пам'яті третього рівня, двоканальний контролер DDR3, вбудована графіка Intel HD з частотою 650/1050 МГц (2D/3D), відсутність підтримки технологій Hyper-Threading і Turbo Boost.
1155, 2 ядра, 2 потоки, 3.0 GHz, Максимальний TDP - 55 Вт, 22nm, Кеш-пам'ять - 3 MB Intel Smart Cache, 5 GT/s, Intel HD Graphics, Ivy Bridge, BOX
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Pentium G2030 (BX80637G2030)
| Сімейство процесора | Intel Pentium |
| Сокет | 1155 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 2 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.0 GHz |
| Максимальний TDP | 55 Вт |
| Техпроцес | 22nm |
| Кеш-пам'ять | 3 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 5 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 GB |
Опис Процесор INTEL Pentium G2030 (BX80637G2030)
Спільними для моделей INTEL Pentium G2030 (BX80637G2030) стануть такі характеристики: два x86-сумісних ядра Ivy
idge (22-нм), 3 МБ розділяється кеш-пам'яті третього рівня, двоканальний контролер DDR3, вбудована графіка Intel HD з частотою 650/1050 МГц (2D/3D), відсутність підтримки технологій Hyper-Threading і Turbo Boost.
idge (22-нм), 3 МБ розділяється кеш-пам'яті третього рівня, двоканальний контролер DDR3, вбудована графіка Intel HD з частотою 650/1050 МГц (2D/3D), відсутність підтримки технологій Hyper-Threading і Turbo Boost.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації