1200, 10 ядер, 20 потоків, 2.8 GHz, 5.2 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 14nm, Кеш-пам'ять - 20 MB Intel Smart Cache, 8 GT/s, немає, Comet Lake, BOX
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i9 10900F (BX8070110900F)
| Сімейство процесора | Intel Core i9 |
| Сокет | 1200 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.2 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 20 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Опис Процесор INTEL Core™ i9 10900F (BX8070110900F)
1200, 10 ядер, 20 потоків, 2.8 GHz, 5.2 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 14nm, Кеш-пам'ять - 20 MB Intel Smart Cache, 8 GT/s, немає, Comet Lake, BOX
Знятий з виробництва
Характеристики Процесор INTEL Core™ i9 10900F (BX8070110900F)
| Сімейство процесора | Intel Core i9 |
| Сокет | 1200 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.2 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 20 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
Опис Процесор INTEL Core™ i9 10900F (BX8070110900F)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації