Характеристики Процесор INTEL Core™ i7 7800X (BX80673I77800X)
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 2066 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальний TDP | 140 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 6x1MB |
Опис Процесор INTEL Core™ i7 7800X (BX80673I77800X)
Intel Core i7-7800X — процесор для платформи Intel LGA 2066.
Цей процесор має 6 ядер, що працюють на штатній тактовій частоті 3.5 ГГц, і 4.0 ГГц в режимі Turbo Boost. З особливостей варто виділити 4-х канальний контролер пам'яті DDR4 і розблокований множинник.
Процесор Intel Core i7 впорається з самими ресурсоємними завданнями – ви побачите і відчуєте різницю при перегляді контенту в форматі HD або 3D, роботі в багатозадачному режимі або відтворення мультимедіа.
Процесор Intel Core i7 містить передові технології, які забезпечують більш швидку і плавну роботу, а також більш широкі можливості і якість зображення при виконанні всіх ваших улюблених ресурсномістких завдань – від редагування фільмів до самих захоплюючих ігор.
Характеристики Процесор INTEL Core™ i7 7800X (BX80673I77800X)
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 2066 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальний TDP | 140 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 6x1MB |
Опис Процесор INTEL Core™ i7 7800X (BX80673I77800X)
Intel Core i7-7800X — процесор для платформи Intel LGA 2066.
Цей процесор має 6 ядер, що працюють на штатній тактовій частоті 3.5 ГГц, і 4.0 ГГц в режимі Turbo Boost. З особливостей варто виділити 4-х канальний контролер пам'яті DDR4 і розблокований множинник.
Процесор Intel Core i7 впорається з самими ресурсоємними завданнями – ви побачите і відчуєте різницю при перегляді контенту в форматі HD або 3D, роботі в багатозадачному режимі або відтворення мультимедіа.
Процесор Intel Core i7 містить передові технології, які забезпечують більш швидку і плавну роботу, а також більш широкі можливості і якість зображення при виконанні всіх ваших улюблених ресурсномістких завдань – від редагування фільмів до самих захоплюючих ігор.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації