чи скористайтесь пошуком:
1200, 8 ядер, 16 потоків, 2.9 GHz, 4.8 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 14nm, Кеш-пам'ять - 16 MB Intel Smart Cache, 8 GT/s, немає, Comet Lake, Tray
код: U1161583 сьогодні
Гарантія 36 міс
19801 18601 грн код: U1161583 сьогодні
+ 394 бала ITbox
код: U0614433 сьогодні
Гарантія 36 міс
4477 грн код: U0614433 сьогодні
1700, 4 ядра, 8 потоків, 3.3 GHz, 4.3 GHz, Максимальний TDP - 58 Вт, 10nm, Кеш-пам'ять - 12 MB Intel Smart Cache, немає, Alder Lake, BOX
код: U0886759 сьогодні
Гарантія 36 міс
14685 13410 грн код: U0886759 сьогодні
1700, 10 ядер, 16 потоків, 2.5 GHz, 4.7 GHz, Максимальний TDP - 148 Вт, Кеш-пам'ять - 20 MB Intel Smart Cache, L2: 20MB, Intel UHD Graphics 730, Raptor Lake Refresh, BOX
код: U0567339 сьогодні
Гарантія 12 міс
4749 4399 грн код: U0567339 сьогодні
+ 100 балів ITbox
1200, 6 ядер, 12 потоків, 2.6 GHz, 4.4 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 14nm, Кеш-пам'ять - 12 MB Intel Smart Cache, 8 GT/s, немає, Rocket Lake, Tray
Разом дешевше Процесор INTEL Core™ i7 10700F (CM8070104282329)
Характеристики Процесор INTEL Core™ i7 10700F (CM8070104282329)
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 1200 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.9 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.8 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 16 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2993 MHz |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 45.8 GB/s |
| Графічне ядро | немає |
| Покоління процесорів Intel | Comet Lake |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Версія PCI express | 3.0 x16 |
| Дата виходу | 2 квартал 2020 |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Виробник | INTEL |
| Штрихкод | X217M845 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Процесор INTEL Core™ i7 10700F (CM8070104282329)
1200, 8 ядер, 16 потоків, 2.9 GHz, 4.8 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 14nm, Кеш-пам'ять - 16 MB Intel Smart Cache, 8 GT/s, немає, Comet Lake, Tray
код: U1161583 сьогодні
Гарантія 36 міс
19801 18601 грн код: U1161583 сьогодні
+ 394 бала ITbox
код: U0614433 сьогодні
Гарантія 36 міс
4477 грн код: U0614433 сьогодні
1700, 4 ядра, 8 потоків, 3.3 GHz, 4.3 GHz, Максимальний TDP - 58 Вт, 10nm, Кеш-пам'ять - 12 MB Intel Smart Cache, немає, Alder Lake, BOX
код: U0886759 сьогодні
Гарантія 36 міс
14685 13410 грн код: U0886759 сьогодні
1700, 10 ядер, 16 потоків, 2.5 GHz, 4.7 GHz, Максимальний TDP - 148 Вт, Кеш-пам'ять - 20 MB Intel Smart Cache, L2: 20MB, Intel UHD Graphics 730, Raptor Lake Refresh, BOX
код: U0567339 сьогодні
Гарантія 12 міс
4749 4399 грн код: U0567339 сьогодні
+ 100 балів ITbox
1200, 6 ядер, 12 потоків, 2.6 GHz, 4.4 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 14nm, Кеш-пам'ять - 12 MB Intel Smart Cache, 8 GT/s, немає, Rocket Lake, Tray
Характеристики Процесор INTEL Core™ i7 10700F (CM8070104282329)
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Сокет | 1200 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.9 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.8 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 14nm |
| Кеш-пам'ять | 16 MB Intel Smart Cache |
| Частота системної шини | 8 GT/s |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2993 MHz |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 45.8 GB/s |
| Графічне ядро | немає |
| Покоління процесорів Intel | Comet Lake |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Версія PCI express | 3.0 x16 |
| Дата виходу | 2 квартал 2020 |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Виробник | INTEL |
| Штрихкод | X217M845 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Процесор INTEL Core™ i7 10700F (CM8070104282329)
Аксесуари Процесор INTEL Core™ i7 10700F (CM8070104282329)
Витратні матеріали Процесор INTEL Core™ i7 10700F (CM8070104282329)
Програмне забезпечення Процесор INTEL Core™ i7 10700F (CM8070104282329)
Бренди в категорії Процесори